Najpopularniejszy zabieg upiększający – poznaj depilację laserową!

Najpopularniejszy zabieg upiększający – poznaj depilację laserową!
5 (100%) 1 głosy

Aktualna oferta salonów kosmetycznych bogata jest w wiele zabiegów upiększających, odmładzających, czy przywracających dawną witalność skórze. Jedną z ciekawszych pozycji w większości takich miejsc jakiej warto przyjrzeć się z bliska jest depilacja laserowa, będąca obecnie najpopularniejszym zabiegiem wybieranym w salonach w Polsce.

Jej skuteczność i niesamowite efekty sprawiają, że każda kobieta zmęczona codziennym używaniem maszynek jednorazowych powinna zapoznać się bliżej z tematem usuwania owłosienia za pomocą lasera. Jesteś jedną z nich? Przeczytaj ten artykuł!

Na czym polega depilacja laserowa?

Ten popularny zabieg wykorzystuje zaawansowana technologię laserową, która może wzbudzać na początku trochę emocji i niepewności, bowiem dotychczas laser kojarzył nam się raczej z niebezpieczeństwem i wykorzystywaniem go w budownictwie czy przemyśle. Nic bardziej mylnego! Zabieg depilacji laserowej jest jak najbardziej bezpieczny dla zdrowia pacjenta a także nie ma żadnych radioaktywnych właściwości, jak niektórzy uparcie twierdzą. Przestrzeganie zasad i wytycznych podanych w salonie kosmetycznym minimalizują całkowicie niebezpieczeństwo wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych, np. podrażnień skóry c
zy zaczerwienienia. Sam zabieg polega na „spaleniu” mieszka włosowego za pomocą światła emitowanego z głowicy lasera. Za pomocą specjalnych „strzałów” głowicy światło wysyłane jest wprost do cebulek włosa, stopniowo je wyniszczając. Oznacza to w praktyce, że po kilku takich zabiegach włos przestaje odrastać. Jakie części ciała są najczęściej poddawane takiemu zabiegowi?

  • Twarz
  • Podbródek
  • Okolice bikini i szpara pośladkowa
  • Nogi
  • Plecy
  • Klatka piersiowa

Nie ma praktycznie miejsca na ciele którego nie można by poddać działaniu depilacyjnemu lasera, jednak warto wybrać się na konsultację do najbliższego salonu kosmetycznego który oferuje takie usługi, by rozwiać swoje wątpliwości i zdecydować, czy laserowe usuwanie owłosienia jest dla nas.

Skąd wzięła się tak wielka popularność na ten zabieg?

Coś, co trwale usunie przyczyny kompleksów i wstydu to zwykle najbardziej rozchwytywany produkt nie tylko w Polsce, ale i na świecie. I tak też jest w przypadku depilacji laserowej. To jej skuteczność oraz łatwa dostępność sprawia, że jest coraz częściej wybieranym zabiegiem w salonach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej. Dużym plusem który przemawia na korzyść tej usługi jest również fakt, że cena jaką trzeba za to zapłacić jest zdecydowanie bardzo przystępna dla każdego, kto byłby nią zainteresowany. Ceny wahają się od 200 zł w górę za pojedynczy zabieg, jednak można wykupić usługę w całym pakiecie, co finalnie jest o wiele tańsze niż pojedyncze płacenie za jeden zabieg. Wiele osób wcześniej nie miało możliwości pozbyć się niechcianego owłosienia przez wzgląd na brak lub małą dostępność tego zabiegu w Polsce, jednak od kilku lat oferta salonów zwiększyła się właśnie o tą pozycję – to czas na działanie, jeżeli masz problem z nadmiernym owłosieniem.

Depilacja laserowa to zabieg zupełnie bezpieczny i bezbolesny. Usunięcie niechcianych włosów z ciała jeszcze nigdy nie było tak proste i łatwo dostępne, zatem jeżeli chcesz raz na zawsze zapomnieć o codziennej depilacji, zgłoś się do najbliższej kliniki oferującej takie usługi!

Laserowa depilacja Vectus Gdynia Clinica Cosmetologica
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 2 =