Category Archives: Zabiegi na skórę

Leki i sposoby na pozbycie się łupieżu pstrego

Łupież pstry – leki na to schorzenie możemy dostać w każdej aptece- zarówno bez jak i na receptę. W przypadku grzybicy skóry jakiej jedną z odmian jest właśnie łupież pstry, odpowiednia pielęgnacja ma kluczowe znaczenie. Łupież pstry, pojawia się na skórze, w postaci beżowych, czasem czerwonych plam, które są bardzo suche i swędzące. Nieleczony łupież… Read More »

Body wrapping, kosmetyki naturalne i oszczędności w walce z cellulitem

Stosowane do body wrapping kosmetyki nie muszą być bardzo drogie i dostępne jedynie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Kosmetyki mogą być pełne naturalnych składników aktywnych i pozbawione tych zbędnych i szkodliwych substancji chemicznych.

Wypadanie włosów – jak to zatrzymać?

Wypadanie włosów – ten uciążliwy problem może spotkać każdego z nas, nawet, jeśli pielęgnacja włosów dopięta jest na ostatni guzik. Nie wiesz, jakie są przyczyny wypadania włosów? Wszystkie sposoby wypróbowane? Zastanawiasz się, jak wzmocnić włosy? Warto udać się do specjalisty i poddać się zabiegom, które poprawią stan twoich włosów i skóry głowy.

Rumień – czym jest i jak leczyć?

Rumień na twarzy to choroba skóry, której nieleczenie z czasem prowadzić może do bardzo poważnych skutków. Poza wątpliwymi efektami estetycznymi, chorzy narażeni są na ból, pieczenie, a nawet łuszczenie się skóry twarzy. Brak odpowiednio dobranego leczenia przez dłuższy czas może skutkować powstawaniem wysypki podobnej do trądzika, a nawet trwałych blizn. Rumień u dorosłych najczęściej powstaje… Read More »

Trycholog – poznaj skuteczne metody leczenia łysienia

Chociaż trychologia jako dziedzina medyczna w powszechnej świadomości nie jest wciąż znana, dostęp do specjalistycznego leczenia i opieki rośnie. Warto by skorzystały z tego osoby zmagające się na co dzień z poważnym łysieniem. Trycholog wyleczy wypadające włosy, rozpozna przyczyny łysienia i pobudzi aktywność skóry głowy. Jakie są najczęstsze przyczyny wypadania włosów? I kiedy najlepiej rozpocząć… Read More »

Ultraformer III – HIFU – sprawdź na czym polega lifting twarzy i ciała

Ultraformer III – HIFU jest to innowacyjne urządzenie, pozwalające na lifting ciała. Dzięki niemu można w bezinwazyjny sposób dokonać liftingu na różnych częściach ciała także na twarzy. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ze względu na zdumiewające rezultaty. Zabiegi mogą być przeprowadzane niezależnie od pory roku.

Depilacja laserowa Gdynia – Jak wygląda depilacja laserowa nóg?

  Kobiece standardy piękna można traktować niejednoznacznie, ale gładkie nogi to bezdyskusyjny wymóg, którego trudno nie lubić. Depilacja nóg jest jednym z obowiązkowych działań każdej współczesnej kobiety. A laserowe usuwanie owłosienia to najskuteczniejsza metoda. Depilacja laserowa nóg, w której zastosowano nowoczesny laser diodowy Vectus, jest najpopularniejszą usługą oferowaną w salonie kosmetologicznym. Jego główną zaletą jest… Read More »