Category Archives: Porady i wskazówki

Leki i sposoby na pozbycie się łupieżu pstrego

Łupież pstry – leki na to schorzenie możemy dostać w każdej aptece- zarówno bez jak i na receptę. W przypadku grzybicy skóry jakiej jedną z odmian jest właśnie łupież pstry, odpowiednia pielęgnacja ma kluczowe znaczenie. Łupież pstry, pojawia się na skórze, w postaci beżowych, czasem czerwonych plam, które są bardzo suche i swędzące. Nieleczony łupież… Read More »

Body wrapping, kosmetyki naturalne i oszczędności w walce z cellulitem

Stosowane do body wrapping kosmetyki nie muszą być bardzo drogie i dostępne jedynie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Kosmetyki mogą być pełne naturalnych składników aktywnych i pozbawione tych zbędnych i szkodliwych substancji chemicznych.

Wypadanie włosów – jak to zatrzymać?

Wypadanie włosów – ten uciążliwy problem może spotkać każdego z nas, nawet, jeśli pielęgnacja włosów dopięta jest na ostatni guzik. Nie wiesz, jakie są przyczyny wypadania włosów? Wszystkie sposoby wypróbowane? Zastanawiasz się, jak wzmocnić włosy? Warto udać się do specjalisty i poddać się zabiegom, które poprawią stan twoich włosów i skóry głowy.

Trycholog – poznaj skuteczne metody leczenia łysienia

Chociaż trychologia jako dziedzina medyczna w powszechnej świadomości nie jest wciąż znana, dostęp do specjalistycznego leczenia i opieki rośnie. Warto by skorzystały z tego osoby zmagające się na co dzień z poważnym łysieniem. Trycholog wyleczy wypadające włosy, rozpozna przyczyny łysienia i pobudzi aktywność skóry głowy. Jakie są najczęstsze przyczyny wypadania włosów? I kiedy najlepiej rozpocząć… Read More »

Ultraformer III – HIFU – sprawdź na czym polega lifting twarzy i ciała

Ultraformer III – HIFU jest to innowacyjne urządzenie, pozwalające na lifting ciała. Dzięki niemu można w bezinwazyjny sposób dokonać liftingu na różnych częściach ciała także na twarzy. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ze względu na zdumiewające rezultaty. Zabiegi mogą być przeprowadzane niezależnie od pory roku.

Jak usunąć cellulit na udach?

To pytanie zadaje sobie coraz więcej kobiet. Szczególnie w okresie letnim, w którym zgrabna sylwetka oraz gładka skóra są wyjątkowo pożądane. Niestety wiele osób zapomina o tym, że o uzyskane na czas wakacji efekty, należy dbać przez cały rok. I tak, problem powraca, za każdym razem, gdy za oknem zrobi się trochę cieplej. Jak zatem… Read More »