Hifu – ultraformer III, czyli metoda, która zyskuje coraz więcej zwolenniczek

Hifu – ultraformer III, czyli metoda, która zyskuje coraz więcej zwolenniczek
5 (100%) 13 głosy

Hifu – ultraformer III to innowacyjna metoda, która pozwala na bezinwazyjny lifting twarzy. Na zabieg wykonany tym sposobem decyduje się coraz więcej kobiet i właśnie dlatego warto wiedzieć, czemu jest on tak szeroko wybierany i kiedy warto go wykonać.

Hifu – ultraformer III – czym się charakteryzuje

Hifu – ultraformer III to bezinwazyjny i przede wszystkim w pełni bezpieczny zabieg, który wykonać można na każdym fragmencie ciała. Zabieg jest o tyle prosty w wykonaniu, że po nim nie trzeba już przebywać w szpitalu, ani klinice i praktycznie od razu można wrócić do codziennych zajęć.

Podczas samego zabiegu użyte zostają fale ultradźwiękowe, które powodują obkurczenie tkanek oraz znaczące pobudzenie produkcji kolagenu. Tak naprawdę wystarczy nawet jeden zabieg, żeby zobaczyć znaczące różnice w wyglądzie skóry.

Przeczytaj więcej na temat Hifu – ultraformer III na:
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/hifu/

Lifting twarzy bez skalpela.

Hifu – ultraformer III, kiedy zdecydować się na tę metodę?

Hifu – ultraformer III to zabieg, który polecany jest w wielu przypadkach. Są nimi na przykład:

 • wiotka skóra ciała
 • lifting ciała
 • nadmiar skóry po utracie wagi
 • lifting twarzy oraz ciała
 • zapobieganie utraty jędrności skóry

Tak jak było już wspomniane, w większości wypadków wystarczy wykonanie tylko jednego zabiegu, aby poczuć różnicę i zauważyć, że skóra staje się gęstsza i bardziej odżywiona.

Lifting twarzy- jakie efekty można zauważyć?

Lifting twarzy jest jednym z najczęstszych powodów wykonywania hifu. Głównie dlatego, że jest to bezinwazyjny lifting twarzy, czas rekonwalescencji jest bardzo krótki i nie wymaga pozostania w klinice. Praktycznie od razu można powrócić do wykonywania codziennych czynności.

Oczywiście, choć ogromne różnice widać już po pierwszym zabiegu, warto wykonać ich całą serię, aby wzmocnić dany efekt. Zabieg hifu warto więc powtórzyć kilkukrotnie, a najlepsze efekty można zauważyć już po 2-3 miesiącach od ostatniego zabiegu, kiedy to efekt jest najmocniejszy. Skóra staje się wtedy bardzo jędrna i przyjemnie napięta, dzięki czemu efekty są dosłownie widoczne gołym okiem.

Zabieg hifu można wykonywać przez cały rok, a więc można zdecydować się na niego nawet w ostatniej chwili przed wakacjami. Lifting twarzy bez skalpela, z całą pewnością jest opcją niezwykle kuszącą, a efekty zabiegu jakim jest lifting twarzy przed i po jego wykonaniu można zobaczyć na stronach klinik

Lifting ciała- kiedy się na niego zdecydować i jakie będą efekty?

Lifting ciała, tak jak i bezinwazyjny lifting twarzy cieszy się ogromną popularnością. Warto zdecydować się na hifu lifting zawsze, wtedy gdy skóra staje się rozciągnięta, nieestetyczna, pomarszczona lub traci swoją naturalną sprężystość. Metoda hifu polecana jest między innymi paniom po ciąży lub nagłej utracie wagi, kiedy pojawić się może problem nadmiaru skóry. Warto w tym przypadku skorzystać z serii zabiegów, aby poprawić swój wygląd, ale także i samoocenę.

Lifting twarzy.

Metoda hifu- jakie są przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu?

Metoda hifu, tak jak i każdy zabieg, nawet ten w pełni nieinwazyjny może mieć swoje przeciwwskazania, o których zawsze warto mówić. Z całą pewnością przed zdecydowaniem się na zabieg hifu warto porozmawiać także ze swoim lekarzem rodzinnym.

Należy jednak zapoznać się z listą przeciwwskazań, która pomoże uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Takimi przeciwwskazaniami, z całą pewnością są nowotwory, ciąża oraz okres karmienia piersią, opryszczka, a także wszelkie infekcje wirusowe i bakteryjne w obszarze, na którym na zostać wykonany zabieg. Przestrzeganie zaleceń oraz zakazów znacząco wpłynie na bezpieczeństwo i powodzenie tego zabiegu.

Z całą pewnością jest to zabieg, który wykonać może sobie każdy, po sprawdzeniu, czy nie ma ewentualnych przeciwwskazań. Najlepiej, jeśli wykluczy je lekarz. Wtedy można mieć całkowitą pewność co do przeprowadzenia zabiegu. Efekty widoczne będą już po jednym razie, ale oczywiście warto wykonać ich całą serię, aby efekty faktycznie utrzymały się przez długi czas. Dzięki swojej prostocie jest całkowicie bezbolesny oraz bezinwazyjny, co także znacząco wpływa na jego popularność.

3 thoughts on “Hifu – ultraformer III, czyli metoda, która zyskuje coraz więcej zwolenniczek

 1. pestka

  nie ma chyba żadnego takiego wieku który zdyskwalifikuje chyba do tego zabiegi, c’nie? xD

  Reply
 2. Sheri

  Nie, nie ma tak. Po ciąży też szybko można mieć problem z ciałem jak flak więc nie ma takiej zależności że tylko mogą to robić 40+ kobietki. Nie ma co się bać. Bardziej za zastanawia czy w Trójmieście gdzieś coś takiego robię?? ^. –

  Reply
  1. Paulinka

   W sumie to jak chodzi ci o HIFU to w Gdansku w Clinica Cosmetologica jest opcja wykonac sobie coc takiego (bylam, robilam, od roku mam spokoj z kurzymi lapkami)

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

62 + = 68