Skuteczne wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Skuteczne wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
5 (100%) 8 głosy

Piękny i młody wygląd to marzenie każdego z nas. Niestety, upływający czas nie sprzyja jego realizacji. Nasza skóra z biegiem lat wiotczeje i pojawiają się na niej zmarszczki. Jest to proces całkowicie naturalny i nieunikniony. Naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy, odpowiedzialny za jędrność i nawilżenie skóry, z wiekiem występuje w niej w coraz mniejszych ilościach. W wyniku jego redukcji skóra powoli traci jędrność i jest wyraźnie słabiej nawodniona. To wtedy zauważamy pierwsze zmarszczki i zmianę owalu twarzy. Wiele osób, zwłaszcza kobiet, traci w wyniku tego pewność siebie i gorzej ocenia swoją atrakcyjność. Dlatego tak ważne jest, aby w porę zareagować.

Kwas hialuronowyMedycyna estetyczna wypracowała przez lata niezawodne sposoby na poprawę wyglądu skóry i widoczną redukcję zmarszczek. Należy w tym miejscu wyróżnić cieszące się sporą popularnością wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, które uważane jest przez pacjentki za jeden z najskuteczniejszych zabiegów. Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym pozwala na uniknięcie niedoborów związanych ze zmniejszoną ilością tego składnika w skórze, wspomaga jej nawilżenie i w zauważalny sposób niweluje zmarszczki. Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym wpływa również na naturalne procesy regeneracyjne skóry skutecznie je pobudzając. Kwas hialuronowy na zmarszczki to zabieg bezpieczny i dający widoczne rezultaty już po pierwszej wizycie w gabinecie medycyny estetycznej. Co więcej, uzyskane efekty utrzymują się przez długi czas, co pozwala poczuć się lepiej i pewniej siebie.

Czym jest wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym?

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg polegający na wypełnieniu przestrzeni w tkankach wspomnianym kwasem poprzez podanie zastrzyku. Pobyt pacjentki w gabinecie nie trwa długo, bo jedynie kilkadziesiąt minut, co z pewnością stanowi jego zaletę. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to doskonały sposób na pozbycie się zmarszczek z czoła, a także spłycenie bruzd nosowo wargowych. Doskonale sprawdzi się również w walce z kurzymi łapkami. Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym sprawi, że cera będzie wyglądała na bardziej wypoczętą. Doskonałą metodą na walkę z czasem może okazać się również wypełnianie zmarszczek botoksem. To, który zabieg będzie dla nas lepszym rozwiązaniem, warto skonsultować z dermatologiem.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – czy bezpieczny?

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg wysoce bezpieczny. Zanim jednak się mu podamy, warto wcześniej skonsultować się ze specjalistą. Ważne też, aby na dwa tygodnie przed zabiegiem odstawić wszelkie preparaty mające na celu rozrzedzenie krwi.

Efekty po zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym sprawia, że już po zabiegu twarz wygląda na jędrną i młodszą. Jednak tuż po wyjściu z gabinetu pacjentka może zaobserwować opuchliznę czy zaczerwienienie. Są to jednak przejściowe niedogodności. Należy pamiętać, aby po zabiegu nie wystawiać cery na promieniowanie słoneczne przez kilka kolejnych dni. Konieczne jest też ograniczenie wysiłku fizycznego.

Wypełnianie bruzd nosowo wargowych kwasem hialuronowym czy wypełnianie zmarszczek na czole, to naprawdę skuteczne i dające długotrwałe efekty zabiegi medycyny estetycznej. Obok nich dużym zainteresowaniem cieszy się również botoks na zmarszczki. Niezależnie od tego, na którą metodę się zdecydujesz możesz mieć pewność, że jedynie profesjonalny zabieg wykonany przez specjalistę przyniesie upragnione rezultaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

55 + = 57