Category Archives: Artykuły dla czytelnika

Leki i sposoby na pozbycie się łupieżu pstrego

Łupież pstry – leki na to schorzenie możemy dostać w każdej aptece- zarówno bez jak i na receptę. W przypadku grzybicy skóry jakiej jedną z odmian jest właśnie łupież pstry, odpowiednia pielęgnacja ma kluczowe znaczenie. Łupież pstry, pojawia się na skórze, w postaci beżowych, czasem czerwonych plam, które są bardzo suche i swędzące. Nieleczony łupież… Read More »

Body wrapping, kosmetyki naturalne i oszczędności w walce z cellulitem

Stosowane do body wrapping kosmetyki nie muszą być bardzo drogie i dostępne jedynie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Kosmetyki mogą być pełne naturalnych składników aktywnych i pozbawione tych zbędnych i szkodliwych substancji chemicznych.

Wypadanie włosów – jak to zatrzymać?

Wypadanie włosów – ten uciążliwy problem może spotkać każdego z nas, nawet, jeśli pielęgnacja włosów dopięta jest na ostatni guzik. Nie wiesz, jakie są przyczyny wypadania włosów? Wszystkie sposoby wypróbowane? Zastanawiasz się, jak wzmocnić włosy? Warto udać się do specjalisty i poddać się zabiegom, które poprawią stan twoich włosów i skóry głowy.

Trycholog – poznaj skuteczne metody leczenia łysienia

Chociaż trychologia jako dziedzina medyczna w powszechnej świadomości nie jest wciąż znana, dostęp do specjalistycznego leczenia i opieki rośnie. Warto by skorzystały z tego osoby zmagające się na co dzień z poważnym łysieniem. Trycholog wyleczy wypadające włosy, rozpozna przyczyny łysienia i pobudzi aktywność skóry głowy. Jakie są najczęstsze przyczyny wypadania włosów? I kiedy najlepiej rozpocząć… Read More »

Skuteczne wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Piękny i młody wygląd to marzenie każdego z nas. Niestety, upływający czas nie sprzyja jego realizacji. Nasza skóra z biegiem lat wiotczeje i pojawiają się na niej zmarszczki. Jest to proces całkowicie naturalny i nieunikniony. Naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy, odpowiedzialny za jędrność i nawilżenie skóry, z wiekiem występuje w niej w coraz mniejszych… Read More »

Depilacja laserowa Gdynia: skuteczność gwarantuje Laser Vectus!

  Ludzie dzisiaj często są na diecie, uprawiają sport, chodzą na siłownie, pływają, biegają, jeżdżą na rowerze, stosują kosmetyki, kremy, preparaty na skórę, chodzą do kosmetyczek, do salonów piękności. Faktem jest, że kobiety przykładają większą wagę do swojego wyglądu niż mężczyźni, jednak ci drudzy niewiele im ustępują w staraniu się o atrakcyjny wygląd. Wydepilowane ciało… Read More »