Depilacja laserowa Gdynia – Jak wygląda depilacja laserowa nóg?

Depilacja laserowa Gdynia – Jak wygląda depilacja laserowa nóg?
5 (100%) 11 głosy

  Kobiece standardy piękna można traktować niejednoznacznie, ale gładkie nogi to bezdyskusyjny wymóg, którego trudno nie lubić. Depilacja nóg jest jednym z obowiązkowych działań każdej współczesnej kobiety. A laserowe usuwanie owłosienia to najskuteczniejsza metoda. Depilacja laserowa nóg, w której zastosowano nowoczesny laser diodowy Vectus, jest najpopularniejszą usługą oferowaną w salonie kosmetologicznym. Jego główną zaletą jest bezwzględne bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność.

Perfekcyjna i bezbolesna depilacja jest możliwa tylko w przypadku wykonywania jej przez doświadczonego kosmetologa, który może nie tylko bezpośrednio usunąć włosy, ale także odpowiednio przygotować do zabiegu, udzielić porady na temat pielęgnacji nóg.

Jak działa depilacja laserowa nóg?

  W czym depilacja laserowa jest lepsza niż inne metody depilacji nóg? W laserze Vectus dioda laserowa tworzy wiązkę światła, którą oddziałuje na wybrany obszar nóg. Energia cieplna jest wystarczająca do penetracji przez naskórek, mieszki włosowe i pigment melaniny odpowiedzialny za koloru włosów. W rezultacie, mieszek włosowy jest zniszczony i włosy na nogach nie rosną, lub pojawiają się bardzo cienkie i słabe, poziom melaniny jest drastycznie zmniejszony.

Usuwanie laserem owłosienia z nóg nie jest raz na zawsze, warto okresowo powtarzać i z każdą nową procedurą, jakość włosa stale spada. Całkowite usunięcie absolutnie wszystkich włosów, z reguły nie jest możliwe po pierwszym zabiegu depilacji laserowej. Najlepszym wynikiem może być usunięcie 90% włosów po pierwszej sesji, laser Vectus może usuwać widoczne włoski na powierzchni nóg o długości 1 mm. Jednak na nogach pozostaną włosy, które jeszcze nie wyrosły i pojawią się za kilka dni. Po zabiegu laserowym nowo wyrastające włoski wypadną w ciągu kliku dni.

Depilacja laserowa GdyniaDepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Na których strefach nóg może być przeprowadzona depilacja laserowa?

Wyróżnia się następujące strefy depilacji laserowej nóg:

 • Całe nogi
 • Całe uda
 • Wewnętrzne uda
 • Łydki z kolanami
 • Wierzchnia część stopy
 • Palce stóp.

Potrzebujesz więcej informacji? Przeczytaj: https://www.cosmopolitan.pl/uroda/17831/depilowac-czy-nie-oto-wskazania-do-depilacji-laserowej

Zalety laserowego usuwania włosów z nóg za pomocą lasera Vectus

Depilacja może być przeprowadzona na różne sposoby: maszynka do golenia, krem do depilacji, paski woskowe, pinceta itp. jednak mają one swoje wady. Niektóre z tych procedur są dość bolesne, niektóre dają bardzo krótkotrwałe rezultaty i żadna z nich nie może poradzić sobie z wrastającymi włoskami. Usunięcie włosów za pomocą diodowego lasera Vectus jest pozbawione wszystkich tych wad. Depilacja laserowa to bezbolesna procedura, której towarzyszy w najgorszym przypadku mrowienie. Jest to bezpieczna metoda, ponieważ skóra po niej nie jest podrażniona i narażona na stany zapalne.

Najważniejsze korzyści z laserowego usuwania owłosienia z nóg za pomocą lasera Vectus:

 • Zabiegi dostępne zarówno dla kobiet i mężczyzn
 • Daje najszybsze i najskuteczniejsze rezultaty dzięki innowacyjnej technologii Photon Recycling SM umożliwiającej wykorzystanie odbitych wiązek światła zapewniając przedłużenie czasu nieodrastania włosów na nogach.
 • System Advanced Contact Cooling SM powoduje schładzanie powierzchni obszaru, który jest poddawany depilacji laserowej nie tylko w czasie promieniowania światła, ale również po nim. Takie działanie zapewnia pacjentowi komfort w trakcie zabiegu bez odczuwania bólu.
 • Laser diodowy Palomar Vectus jest nieszkodliwy dla człowieka i gwarantuje całkowite usunięcie włosów na nogach bez ich odrastania.
 • Laser Vectus jest wyposażony w wyspecjalizowane czujniki, które pozwalają dostosować parametry urządzenia do danej osoby.
 • Czytnik Skintel, określający poziom melaniny w skórze pozwala na szybką i skuteczną eliminację włosków na nogach.

8 thoughts on “Depilacja laserowa Gdynia – Jak wygląda depilacja laserowa nóg?

 1. Milena

  Ktoś mi powie jak to jest z tym bólem, boli depilacja takim laserem czy nie?

  Reply
  1. Korna

   Zdecydowanie nie. Trzeba było być bardzo wrażliwym, żeby depilacja laserowa bolała. Czuć tylko lekkie szczypanie 🙂

   Reply
 2. dumbo

  To w ogóle ma sens taki zabieg? Nie wyjdą taniej maszynki do depilacji albo depilacja woskiem? Głupie to…

  Reply
  1. morela

   Policz sobie w takim razie ile możesz wydać do końca życia na depilację woskową, a ile na kilka zabiegów depilacji laserowej. I co? jednak warto się zastanowić, co nie?

   Reply
  2. gucia

   Od depilacji woskiem można jeszcze zachorować na zapalenie mieszków włosowych, a wtedy jedyną metodą leczenia jest zastosowanie depilacji laserowej 🙂

   Reply
 3. marta

  Ja serdecznie polecam depilację laserową w Clinica Cosmetologica w Gdyni. Wszystko przebiegło bez przeszkód i wszystkie zabiegi zostały rozbite na wygodne dla mnie raty 🙂

  Reply
 4. Wenda

  Chętnie bym sobie zafundowała usuwanie laserem owłosienia z nóg, ale jak czytam o różnych zabiegach to nie wiem na który się zdecydować… :/

  Reply
  1. Lilly

   Ja myślę, że najlepiej spróbować usuwanie owłosienia laserem Vectus. Słyszałam wiele razy, że przy innych laserach jest niska skuteczność…

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 5 =