Efektywna depilacja laserowa Vectus

Efektywna depilacja laserowa Vectus
5 (100%) 10 głosy

Osoby na co dzień borykające się z nadmiernym owłosieniem różnych partii ciała szukają skutecznej metody, która pomogłaby im w rozwiązaniu tego problemu. Dla wielu osób jest to bardzo krępujące. Czują się przez to nieatrakcyjnie i niekomfortowo. Najgorzej jest w sytuacjach, gry owłosienie jest w widocznym miejscu, ma ciemny kolor jest szorstkie, gęste i szybko odrasta. Jedną z najskuteczniejszych metod, która daje doskonałe rezultaty jest depilacja laserem. Jej zalety to przede wszystkim:

  • skuteczność,
  • trwałość – za pomocą tej metody można pozbyć się owłosienia na dobre. Należy jednak pamiętać, że dla pełnego, końcowego rezultatu potrzebna jest seria takich zabiegów. Pierwsze zauważalne efekty widać już po pierwszym zabiegu.
  • bezbolesność,
  • komfort podczas przeprowadzanego zabiegu.

Jednym z najskuteczniejszych, najnowocześniejszych technologicznie laserem, do przeprowadzania tego rodzaju zabiegów jest laser Vectus. Jest to laser diodowy, który wyposażony jest w głowicę, która za pomocą światła lasera usuwa komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych. Dzięki temu włoski usunięte nie mają możliwości odrastania. Są niszczone i nie mogą się zregenerować w żaden sposób. Do najczęściej wykonywanych depilacji w Sopocie za pomocą lasera (o nim więcej tutaj: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Sopot-o77389.html) zaliczają się:

  • depilacja laserowa twarzy, na przykład regulacja brwi, baczków, wykonywana za pomocą małej głowicy,
  • depilacja laserowa wąsika, poddają się jej kobiety o ciemnym zaroście oraz mężczyźni, którzy nie lubią tracić czasu na codzienne golenie, usuwanie wąsika laserem wykonywane jest za pomocą małej głowicy,
  • depilacja laserowa pach, szczególnie przydatna w upalne dni, zapobiega namnażaniu się bakterii pomiędzy włoskami oraz nieprzyjemnemu zapachowi, zabieg wykonywany jest za pomocą małej głowicy,
  • depilacja laserowa nóg, zabieg wykonywany przede wszystkim u kobiet, może dotyczyć całej partii nóg lub ich części – łydek, ud, zabieg wykonywany jest za pomocą dużej głowicy,
  • depilacja laserowa pleców, zabiegowi tego rodzaju poddają się przede wszystkim mężczyźni, którzy mają bardzo bujny, gęsty zarost na całych plecach, co sprawia, że czują się niekomfortowo,
  • depilacja laserowa okolic intymnych, zabieg wykonywany jest za pomocą małej głowicy, wykonywany jest tylko i wyłącznie u kobiet, u mężczyzn ze względów zdrowotnych tego rodzaju zabieg jest niedozwolony.

Depilacja laserowa skutki uboczne

W miejscu po przeprowadzonym zabiegu laserowym może pojawić się lekkie zaczerwienienie skóry, które bardzo szybko znika. Zabieg jest bezpieczny, nie powoduje żadnych poważnych skutków ubocznych u osoby, która poddała się tego rodzaju zabiegowi.

Epilacja laserowa opinie

Zabiegi laserem Vectus cieszą się ogromnym zaufaniem, ze względu na jego skuteczność, bezpieczeństwo. Zabieg jest bezbolesny, wykonywany w komfortowych warunkach, pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Daje doskonałe rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu. Ilość zabiegów uzależniona jest od powierzchni oraz rodzaju owłosienia, na partii ciała, na której przeprowadzany jest zabieg. Trwale usuwa owłosienie na wybranej partii ciała.

Depilacja laserowa koszt

Koszty depilacji laserem uzależnione są od partii ciała jakiej poddawany jest zabieg. Można kupować pojedyncze zabiegi lub w komplecie, pakiecie. Pojedyncze zabiegi są droższe niż te kupowane w pakiecie. wszelkie informacje o dostępnej ofercie wraz z cenami za pojedyncze zabiegi oraz te w pakiecie znajdziemy na stronie internetowej.

Depilacja laserowa a ciąża

W tym konkretnym przypadku warto porozmawiać z ginekologiem, położnikiem, czy tego rodzaju zabieg, nie będzie stanowił zagrożenia dla nienarodzonego dziecka. Czasem z tego rodzaju zabiegami warto się wstrzymać do momentu rozwiązania.

Depilacja laserowa jest skuteczna, bezpieczna, bezbolesna. Na trwałe usuwa zbędne owłosienie z dowolnych partii ciała. Jest to zabieg, który wykonywany jest ze względów estetycznych – piękna, zdrowa, gładka skóra, higienicznych – nie namnażają się bakterie oraz drobnoustroje we włoskach. Tego rodzaju zabiegom poddają się zarówno panie jak i panowie. Po serii zabiegów czują się atrakcyjniejsi, poprawia się ich nastrój, samopoczucie, podnosi samoocena. Jest to zabieg, który posiada wiele zalet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 1 =