Henna i regulacja brwi

Henna i regulacja brwi
5 (100%) 18 głosy

Henna i regulacja brwi to podstawowe zabiegi oferowane właściwie przez każdy szanujący się salon kosmetyczny, który chce pozyskać klientów. O ile regulacja brwi czy henna na rzęsy u pań nie wzbudzają większych kontrowersji, o tyle te same zabiegi pielęgnacyjne wykonywane u mężczyzn stanowią swoisty temat tabu. Niektórzy są zdania, że mężczyzna, który przesadnie dba o swój wygląd, jest zniewieściały, a to niekoniecznie prawda. Regulacja brwi męskich wcale nie musi stanowić fanaberii, a w niektórych przypadkach jest to jedna z podstawowych, niezbędnych do wykonania czynności, które każdy zadbany i atrakcyjny mężczyzna powinien uwzględnić, dlatego warto informować mężczyznę o takim „zabiegu”.

ABC regulacji brwi

Regulacja brwi u mężczyzn w znacznym stopniu różni się od regulacji brwi u kobiet. Jest to spowodowane głównie tym, że krzaczaste, gęste brwi męskie są zazwyczaj mocniejsze i dłuższe, dlatego też należy użyć nieco innych metod, by pozbyć się ich z jednej strony skutecznie, z drugiej zaś – jak najmniej boleśnie. Najpierw trzeba brwi oczywiście rozdzielić – zrośnięte łuki brwiowe, spotykające się pomiędzy oczami wyglądają wyjątkowo odstraszająco. Następnie, korzystając jedynie z pęsety i stanowczej, pewnej ręki, trzeba nadać odpowiedni kształt całemu łukowi brwiowemu. Kiedy zostanie już zakończona brwi regulacja, można pomyśleć również o wykonaniu henny, dzięki której rysy twarzy staną się ładniejsze.

Zabiegi na twarz i ciało – umów się na konsultacje za darmo w salonie kosmetycznym w Gdyni!

Nie musisz zgadzać się na nic w ciemno – możesz zapytać, co dla Twojego ciała i twarzy byłoby najlepsze. Specjaliści kosmetolodzy udzielą ci wszystkich niezbędnych informacji i udzielą darmowych porad, byś mógł cieszyć się pięknym wyglądem!

Sprawdź:

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

Koszt regulacji brwi – warto?

Osoby, które zastanawiają się nad tym, ile kosztuje regulacja brwi, powinny rozważyć wykonanie obu tych zabiegów. Dlaczego przyjęcie takiego rozwiązania może okazać się korzystne z finansowego punktu widzenia? Cóż, prawa ekonomii i zwykły ludzki rozsądek mówią o tym, że kupując dwa produkty, bądź dwie usługi, zamiast tylko jednego czy jednej – zapłaci się mniej. Z tego powodu, nawet najlepsza henna do brwi nie będzie się wydawała droga, jeśli zakupi się ją w pakiecie razem z regulacją brwi i farbowaniem.

6 thoughts on “Henna i regulacja brwi

 1. Hania

  W moim przypadku wole z regulacją brwi udać się do kosmetyczki. Moim zdaniem kosmetyczka zrobi to lepiej ponieważ bardziej się na tym zna.

  Reply
  1. Kasia

   Dokładnie a niektóre błędy w regulacji brwi są nieodwracalne.

   Reply
  2. Carolina

   Zwłaszcza, że takie zabiegi są tanie 🙂 Ja za moje zabiegi nie płacę więcej niż 10 zł 🙂

   Reply
 2. Sylwia

  Moim zdaniem mężczyźni powinni dbać o brwi tak samo jak kobiety. Zarośnięte brwi nie wyglądają estetycznie.

  Reply
  1. Basia

   Zgadzam się z tym, może uda mi się namówić mojego syna do tego zabiegu.

   Reply
   1. Dalida

    A syn w jakim wieku? Bo mojego 17l. nie mogę zmusić, a ma te „krzaki” wielkie :/

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

59 − 51 =