Depilacja laserowa Gdynia – Jak wygląda depilacja laserowa nóg?

Depilacja laserowa Gdynia – Jak wygląda depilacja laserowa nóg?
5 (100%) 4 głosy

  Kobiece standardy piękna można traktować niejednoznacznie, ale gładkie nogi to bezdyskusyjny wymóg, którego trudno nie lubić. Depilacja nóg jest jednym z obowiązkowych działań każdej współczesnej kobiety. A laserowe usuwanie owłosienia to najskuteczniejsza metoda. Depilacja laserowa nóg, w której zastosowano nowoczesny laser diodowy Vectus, jest najpopularniejszą usługą oferowaną w salonie kosmetologicznym. Jego główną zaletą jest bezwzględne bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność.

Perfekcyjna i bezbolesna depilacja jest możliwa tylko w przypadku wykonywania jej przez doświadczonego kosmetologa, który może nie tylko bezpośrednio usunąć włosy, ale także odpowiednio przygotować do zabiegu, udzielić porady na temat pielęgnacji nóg.

Jak działa depilacja laserowa nóg?

  W czym depilacja laserowa jest lepsza niż inne metody depilacji nóg? W laserze Vectus dioda laserowa tworzy wiązkę światła, którą oddziałuje na wybrany obszar nóg. Energia cieplna jest wystarczająca do penetracji przez naskórek, mieszki włosowe i pigment melaniny odpowiedzialny za koloru włosów. W rezultacie, mieszek włosowy jest zniszczony i włosy na nogach nie rosną, lub pojawiają się bardzo cienkie i słabe, poziom melaniny jest drastycznie zmniejszony.

Usuwanie laserem owłosienia z nóg nie jest raz na zawsze, warto okresowo powtarzać i z każdą nową procedurą, jakość włosa stale spada. Całkowite usunięcie absolutnie wszystkich włosów, z reguły nie jest możliwe po pierwszym zabiegu depilacji laserowej. Najlepszym wynikiem może być usunięcie 90% włosów po pierwszej sesji, laser Vectus może usuwać widoczne włoski na powierzchni nóg o długości 1 mm. Jednak na nogach pozostaną włosy, które jeszcze nie wyrosły i pojawią się za kilka dni. Po zabiegu laserowym nowo wyrastające włoski wypadną w ciągu kliku dni.

Depilacja laserowa GdyniaDepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Na których strefach nóg może być przeprowadzona depilacja laserowa?

Wyróżnia się następujące strefy depilacji laserowej nóg:

 • Całe nogi
 • Całe uda
 • Wewnętrzne uda
 • Łydki z kolanami
 • Wierzchnia część stopy
 • Palce stóp.

Potrzebujesz więcej informacji? Przeczytaj: https://www.cosmopolitan.pl/uroda/17831/depilowac-czy-nie-oto-wskazania-do-depilacji-laserowej

Zalety laserowego usuwania włosów z nóg za pomocą lasera Vectus

Depilacja może być przeprowadzona na różne sposoby: maszynka do golenia, krem do depilacji, paski woskowe, pinceta itp. jednak mają one swoje wady. Niektóre z tych procedur są dość bolesne, niektóre dają bardzo krótkotrwałe rezultaty i żadna z nich nie może poradzić sobie z wrastającymi włoskami. Usunięcie włosów za pomocą diodowego lasera Vectus jest pozbawione wszystkich tych wad. Depilacja laserowa to bezbolesna procedura, której towarzyszy w najgorszym przypadku mrowienie. Jest to bezpieczna metoda, ponieważ skóra po niej nie jest podrażniona i narażona na stany zapalne.

Najważniejsze korzyści z laserowego usuwania owłosienia z nóg za pomocą lasera Vectus:

 • Zabiegi dostępne zarówno dla kobiet i mężczyzn
 • Daje najszybsze i najskuteczniejsze rezultaty dzięki innowacyjnej technologii Photon Recycling SM umożliwiającej wykorzystanie odbitych wiązek światła zapewniając przedłużenie czasu nieodrastania włosów na nogach.
 • System Advanced Contact Cooling SM powoduje schładzanie powierzchni obszaru, który jest poddawany depilacji laserowej nie tylko w czasie promieniowania światła, ale również po nim. Takie działanie zapewnia pacjentowi komfort w trakcie zabiegu bez odczuwania bólu.
 • Laser diodowy Palomar Vectus jest nieszkodliwy dla człowieka i gwarantuje całkowite usunięcie włosów na nogach bez ich odrastania.
 • Laser Vectus jest wyposażony w wyspecjalizowane czujniki, które pozwalają dostosować parametry urządzenia do danej osoby.
 • Czytnik Skintel, określający poziom melaniny w skórze pozwala na szybką i skuteczną eliminację włosków na nogach.

One thought on “Depilacja laserowa Gdynia – Jak wygląda depilacja laserowa nóg?

 1. Milena

  Ktoś mi powie jak to jest z tym bólem, boli depilacja takim laserem czy nie?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + = 4