Category Archives: Artykuły dla czytelnika

Depilacja laserowa Gdynia: skuteczność gwarantuje Laser Vectus!

  Ludzie dzisiaj często są na diecie, uprawiają sport, chodzą na siłownie, pływają, biegają, jeżdżą na rowerze, stosują kosmetyki, kremy, preparaty na skórę, chodzą do kosmetyczek, do salonów piękności. Faktem jest, że kobiety przykładają większą wagę do swojego wyglądu niż mężczyźni, jednak ci drudzy niewiele im ustępują w staraniu się o atrakcyjny wygląd. Wydepilowane ciało… Read More »

Zabiegi przeciwzmarszczkowe – vademecum

Zabiegi przeciw starzeniu się skóry są obecnie jednymi z najbardziej popularnych. Ludzie, a w szczególności kobiety próbują wszelkich sposobów, aby ich piękno i młodość trwały jak najdłużej. Dziś, w dobie coraz szybciej rozwijającej się technologii istnieją nieinwazyjne, a zarazem skuteczne rozwiązania problemu upływającego czasu.

Najpopularniejszy zabieg upiększający – poznaj depilację laserową!

Aktualna oferta salonów kosmetycznych bogata jest w wiele zabiegów upiększających, odmładzających, czy przywracających dawną witalność skórze. Jedną z ciekawszych pozycji w większości takich miejsc jakiej warto przyjrzeć się z bliska jest depilacja laserowa, będąca obecnie najpopularniejszym zabiegiem wybieranym w salonach w Polsce.

Efektywna depilacja laserowa Vectus

Osoby na co dzień borykające się z nadmiernym owłosieniem różnych partii ciała szukają skutecznej metody, która pomogłaby im w rozwiązaniu tego problemu. Dla wielu osób jest to bardzo krępujące. Czują się przez to nieatrakcyjnie i niekomfortowo. Najgorzej jest w sytuacjach, gry owłosienie jest w widocznym miejscu, ma ciemny kolor jest szorstkie, gęste i szybko odrasta.… Read More »

Trzeci migdał

Migdałki pełnią niezwykle ważną funkcję w organizmie. Chronią bowiem organizm przed zapadaniem na różne infekcje, a jednocześnie sprzyjają wypracowaniu odporności na wirusy i bakterie, z którymi organizm miał już do czynienia. Jednak w niektórych przypadkach migdałki zamiast chronić organizm, mogą doprowadzić do powstania innych chorób, uciążliwych i bardzo szkodliwych dla zdrowia. Czy migdałki podniebienne i… Read More »

Czerwona twarz – przyczyny i pielęgnacja

Czerwona twarz przyczyny, jakie są? Alergie lub infekcje spowodowane zakażeniami bakteryjnymi i nieodpowiednią pielęgnacją to tylko niektóre z powodów, przez które pojawia się zaczerwieniona skóra twarzy. W wyniku kontaktu ze zwierzętami można dostać liszaja czyli suche czerwone plamy na twarzy. Czerwone przebarwienia na twarzy mogą być spowodowane podwyższeniem ciśnienia krwi wywołanym przeżywaniem silnych emocji takich… Read More »

Jak przebiega odmładzanie twarzy laserem?

Każdy moment w życiu jest dobry na rozpoczęcie zabiegów odmładzania twarzy, dekoltu i dłoni za pomocą lasera. Niemniej jednak trzeba wiedzieć, jak odmłodzić twarz. Używanie laserów w medycynie estetycznej sprowadza się do tego, że najpierw uszkadza się fragment skóry w kontrolowany sposób, aby wymusić proces regeneracji tego miejsca.

Przebarwienia na skórze

Przebarwienia na twarzy są problemem, z którym boryka się wiele osób. Mogą przytrafić się każdemu, jednak najbardziej narażone są osoby o jasnej karnacji, ze skłonnością do poparzeń słonecznych. Zwykle ich źródłem jest ekspozycja skóry na słońce bez prawidłowego zabezpieczenie, co powoduje gromadzenie się barwnika w jednym miejscu na skórze. Takie przebarwienia mają zwykle postać brązowawych… Read More »

Trądzik i jego miejsca występowania – sposoby na trądzik

Kiedy na naszej skórze regularnie pojawiają się wypryski i zaskórniki, wszystko wskazuje na to, że dotknął nas trądzik. Jest to przypadłość nie tylko młodzieży w okresie dojrzewania, ale także dorosłych – wówczas jest to tak zwany trądzik hormonalny. Bardzo często wiąże się z nieodpowiednią higieną lub złą dietą, ale równie często jego przyczyną są zaburzenia… Read More »